Dort
Dort
Dort
Dort
Dort
Dort
Dort
Dort
Dort
Dort
Dort
Dort

Objednávky

Způsoby objednání

1) Přes email

Jednoduše napíšete na email cukrarnabezno@seznam.cz co si přejete a vyčkáte na potvrzení o vaší objednávce. Pokud budete objednávku chtít vyzvednout v Mladé Boleslavi, je důležité to v emailu zmínit. Tento způsob je však potřeba s dostatečným předstihem, minimálně týden dopředu. Vždy však musí přijít potvrzovací email, že je objednávka vyřízena. Pokud do 2 dnů nedorazí, raději volejte. Děkujeme.

2) Telefonicky

Zavoláte a domluvíte vše, co budete potřebovat. Objednávat lze pouze v časech 8:00 – 11:30 a 12:00 – 15:00. Děkujeme za pochopení.

  • Bezno: 739 625 023
  • Mladá Boleslav: 732 192 915

3) Osobní návštěva

Navštívíte naši provozovnu v Bezně a vše domluvíte osobně. Opět pouze v otevírací době.

Informace k objednávkám

Zákusky

Pokud objednáváte mini zákusky, vyberte si z naší nabídky. Na 100 kusů se dělá zhruba 8 až 10 druhů. Pokud nenapíšete určité druhy, připravíme vám mix. Může se stát, že se některé druhy daný týden zrovna dělat nebudou, proto aby byly určitě je minimální počet 30 kusů od jednoho druhu. Jinak se snažíme vyhovět každému, jak to jen jde. Pokud chcete určité druhy, musíte objednávat minimálně týden dopředu, jinak se může stát, že bude mix narovnaný od nás. Děkujeme za pochopení.

Dorty

Většinou děláme dorty na vaše přání, pokud se vám ale zalíbí některý z naší nabídky, poznamenejte si číslo a kategorii vámi vybraného dortu (barevně lze vše kombinovat dle přání).