Dort
Dort
Dort
Dort
Dort
Dort
Dort
Dort
Dort
Dort
Dort
Dort

O nás

Cukrárna byla založena v roce 2006, poprvé jsme otevírali 13. 2. 2007. Zabýváme se pečením klasických cukrářských výrobků dle starých receptur. Zakládáme si na používání kvalitních surovin jako je živočišná šlehačka, máslo, tvaroh a podobně. Proto vždy očekávejte špičkovou kvalitu. Nabízíme dorty, zákusky a mini zákusky výborné na oslavy, svatby, rauty apod. V prodejně v Mladé Boleslavi dále nabízíme kávu, zmrzlinu i poháry. Snažíme se vždy udělat dorty na vaše přání, je ale potřeba je objednávat dostatečně dopředu. Uděláme vše pro to, abyste odcházeli s myšlenkou na návrat.

Často kladené dotazy

Pokud nenajdete odpověď na vaší otázku, určitě nám napište na email cukrarnabezno@seznam.cz a my vám rádi odpovíme.

Dá se u vás zaparkovat?

V Bezně je parkoviště přímo před provozovnou. V Mladé Boleslavi je asi 3 minuty od vchodu (pokud je větší objednávka, dá se zajet na přibližně 10 minut zezadu z nemocnice).

Jak dlouho dort vydrží?

  • Šlehačkový – do druhého dne
  • Ovocný – do druhého dne
  • Krémový s tvarohem – v lednici vydrží i 4 dny, ovšem podle hygienických norem by se měl spotřebovat do 48 hodin

V čem budou zákusky k odběru?

Zákusky balíme do takzvaných přířezů, ovšem jsou bez víčka. Pokud máte do 50 kusů mini zákusků, v pohodě se vejdou do krabičky zavírací (musíte předem upozornit, že ji chcete). 100 kusů mini zákusků se vejde zhruba do 1 velkého přířezu, takže 300 kusů bude přibližně v 3 přířezech. Ještě záleží na druhu zákusků. Uvedené balení platí pro mix zákusků, ale pro objednávku pouze věnečků a větrníků, které jsou větších rozměrů, pak bude krabic více. Pokud máte objednávku nad 300 mini zákusků, je dobré se s námi domluvit a pokusíme se to vyřešit.

Máte rozvoz zákusků?

Ano, ale pouze na větší akce, jako jsou třeba svatby. Je potřeba se domluvit dostatečně dopředu. Spolupracuji s několika restauracemi a tam je rozvoz zdarma (seznam na vyžádání). Jinak účtujeme dle aktuální ceny přibližně 10 Kč/km tam i zpět.

Kolik stojí obalový materiál?

  • Tácky – od 1 Kč
  • Krabičky zavírací – od 7 Kč
  • Přířezy – od 6 Kč

Ceny jsou aktuální na provozovnách.